Pudralama Kaş

Power Brows / Pudralama Kaş

Powder Brows (Pudralama Kaş) işlemi 1.618 altın oranına göre ölçümlenerek yüz hatlarınıza en uygun şekilde tasarımı yapılan yarı kalıcı kaş işlemidir. Son derece doğal gözüken bu işlem sonrasında kaşlarınıza far sürülmüş efekti göreceksiniz. Cilt yapısına göre ve kişinin kullanmasına bağlı olarak minimum 1-1,5 yıl kullanılabilen kalıcı makyaj uygulamasıdır. Bir yıl sonra işleminizi yenileterek ilk günkü tazeliğinde tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Pudralama kaş tekniği her yaştaki bireye uygundur ve uygulanabilir. Bu tedavi yöntemini, yaşlanma nedeni ile kaş çevresindeki kıllarda güçsüzleşme olan bireyler yaptırabilir. 

Seyrek kaşlara sahip olan bireyler, seyrek olan yerleri doldurmak amacıyla tercih edilebilir. Herhangi bir problem olmasa da kaşları daha dolgun ve dikkat çekici olmasını isteyenler, estetik görüntüden dolayı işlemi tercih edebilir. Kaşlara herhangi bir hasar vermeden, en kaliteli boyaları tercih ederek doğal ve gür kaşlara kavuşabilirsiniz. 

Boya pigmentleri, kaş dövmesindeki gibi cildin 4-5 kat derinine değil, cildin ilk katmanına nüfuz etmektedir. Böylece iki yılda renk değiştirmeden geçmektedir. 

Makyaja olan bağlılık ve makyaj yaparken harcanılan vakit azalmaktadır. Pudralama kaş tekniği uygulamasından sonra kaş bakımı kolaylaşmaktadır.