Dipliner

Deepliner

Sadece kirpik dibine uygulanan, bakışlarınızı daha anlamlı ve kirpiklerinizi daha yoğun gösteren en az 2 yıl boyunca kullanılabilen kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Mükemmel dipliner çizgisi çizmek herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Zahmetli olduğu kadar yüz hatlarını değiştiren önemli bir hamledir. Dikkatli bir şekilde yapılmadığındaysa bütün makyajı kötü gösterebilecek kadar etkilidir. Her gün dipliner çekmek veya simetrik bir şekilde yapmak oldukça zordur. Kusursuz görünüme kavuşmak ve bunun için uzun süre uğraşmak istemeyenler için kalıcı dipliner ideal bir çözümdür.

Kalıcı makyaj işlemlerinden olan kalıcı dipliner, göz makyajınızı daha iddialı yapan bir işlemdir. ‘Dip’ yani taban ya da alt anlamında olan dipliner işlemi, kirpik hizasına özel cihazlar yardımıyla çizgi çekilmesidir. 

Göze derinlik katan bu işlem, bakışlarınızı etkilemekle beraber soluk görünümün önüne geçer. Doğal boyaların deri altına nüfuz etmesiyle yapılan bu işlem 2 sene kadar kalıcıdır. Hem zamandan hem de emekten tasarruf edebileceğiniz dipliner işlemiyle günün her anında canlı ve etkileyici bakışlara kavuşabilirsiniz.

Kalıcı dipliner işlemi, neredeyse 1 saat süren kalıcı makyaj uygulamasıdır. Bu işlemde renk pigmentlerin ve cihazların önemli rolü vardır. Dikkatli bir çalışma gerektiren dipliner işlemi, alanında uzman ve tecrübeli kişilerce gerçekleştirildiğinde başarılı sonuçlar elde edilmekte ve bireyin beklentisini en iyi şekilde karşılamaktadır. İşlemden önce bireyin yüz hatlarına uygun bir şekilde renk pigmenti tercih edilir. Örnek bir çizgi çekilerek istekleriniz sonucunda bir hat meydana getirilir ve uygulamaya geçilir. İncelik kalınlık, uzunluk ya da kısalık kendi seçiminiz olup, kendiniz için en uygun ve zarif dipliner işlemi için Ayla Er ekibine başvurabilirsiniz.

Örnek Uygulamalarımız