Eyeliner

Eyeliner

Sizin ihtiyacınıza göre ince-kalın ve kuyruklu-kuyruksuz olarak uygulanan en az 2 yıl boyunca kullanılabilen kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Son zamanlarda oldukça rağbet gören Kalıcı Eyeliner ile umduğunuz kalınlıkta ve doğal görünümlü bir göz çizgisine kavuşabilirsiniz. Kalıcı Eyeliner ile daha belirgin bir göz çizgisine sahip olmak artık oldukça kolay ve mümkün. Kalıcı eyeliner diğer kalıcı makyaj işlemlerindeki gibi uzun süreli kalıcıdır. Bu işlem sayesinde her daim düzgün şekilli ve mükemmel eyelinere sahip olabilirsiniz. Her gün yeniden eyeliner sürmeden zaman kaybının önüne geçebilirsiniz.

Kalıcı eyeliner ile daha çekici ve etkileyici bakışlar sayesinde gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Bu işlem hakkında merak edilen bir diğer soru ise nasıl uygulandığıdır.

 

İşlemden önce istediğiniz şekilde çizim yapılıyor. Çiziminiz kuyruklu, kuyruksuz, kalın ya da ince şekilde olabilmektedir. Fakat bu işlemi yaptırmadan önce bu çizimin kalıcı olduğunu unutmamanız ve günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bir çizim tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. 

Tercih ettiğiniz çizim cildinize uygulanmasının ardından sizin onayınız ile işleme başlanacaktır. Boya seçilerek cildinize enjekte edilir. Acı hissetmemeniz için uygulama alanına lokal anestezik kremi sürülür. Bu sayede işlem anında neredeyse hiç acı hissetmezsiniz. 

Kalıcı eyelinerdan uygulamasının ardından dikkat etmeniz bazı noktalar var. Öncelikle ilk 24 saat su değdirmemeye özen gösterin. Uygulamadan sonraki birkaç gün makyaj yapmanız önerilmez. Boyanın kalıcı olması ve en iyi sonucun elde edilmesi için kalıcı makyaj uzmanınızın size tavsiye ettiği bakım kremini kullanmaya dikkat edin. 

Aşırı güneş ışını, sauna, hamam gibi ortamlardan minimum 1 hafta uzak durun. 

Kalıcı makyaj uygulaması sonrası uzmanınız detaylar için bir randevu oluşturabilir. Bu rötuş randevusunun ardından eyeliner çizimi son haline kavuşacaktır. Bu işlemin kalıcılığı genellikle 1.5-2 senedir. Bu süreyi uzatmak isterseniz çizimi yeniletebilirsiniz. 

Kalıcı eyeliner tekniği ömür boyu kalıcı olamaz. Çünkü bu işlem derinin yalnızca 1-2 kat altına kadar nüfuz edebiliyor.

Örnek Uygulamalarımız